O společnosti   |   Kontakty

PŘEDSTAVUJEME Sestava ASPEN

Obývací stěna Arena

Sestava BRASIL

Sedací souprava ALBERT

O společnosti

Rodinná firma AZ – český nábytek působí na trhu už více než deset let. Za tuto dobu jsme si vybudovali vlastní okruh spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. A co nás těší ještě více, není pro ně problémem doporučit výrobky u nás zakoupené i svým přátelům. Toto je a i nadále zůstane naším cílem!

KVALITA – to je dnes často opakované téma. Každý rád tvrdí, že jeho zboží je kvalitní. Jenže pojem kvalita má mnoho různých úrovní. Náš práh kvality je dán vzděláním v oboru a 35 lety praxe. K otevření vlastního obchodu s poctivým českým a slovenským nábytkem nás přivedl fakt, že se neumíme smířit s běžnou „kvalitou“, ale vyžadujeme a také nabízíme jenom a pouze to, co bychom byli schopni akceptovat u sebe doma. A v tom je ten rozdíl!

SORTIMENT – naše prodejní prostory (330 m2) se nemohou rovnat možnostem velkých velkých společností. Ale přesto přijďte a pravděpodobně budete překvapeni.

Zásadní rozdíl mezi běžným a kvalitním nábytkem najdeme už na samém začátku procesu jeho vzniku, posuďte sami ten rozdíl:

  • „nábytek“, který je projektovaný a vyráběný s důrazem na co nejnižší cenu a proti tomu
  • Nábytek, který je projektovaný a vyráběný pro člověka, s důrazem na jeho potřeby

Konečné rozhodnutí bude vždy nakonec na Vás, ale kvalitu nízkou cenou nikdy nenahradíte …

Přijďte k nám, pomůžeme Vám definovat a realizovat Vaše potřeby.

AZ – český nábytek, Bavoryně u Zdic, okres Beroun